BOŻE NARODZENIE 2014 I NOWY 2015 ROK

BOŻE NARODZNIE  2014Niech Święta Rodzina z Betlejem obdarza łaską zbawiennej pomocy Wszystkich chorych, słabych, zmęczonych, udręczonych, bezrobotnych i bezbronnych. Niech wspiera ducha religijnego i patriotycznego Przyjaciół i Czytelników oraz wszystkich, którzy wsparli mnie modlitwą i pomocą w mijającym roku!

Porośmy wspólnie Świętą Rodzinę, aby Zbawiciel Świata dał moc do nawrócenia obojętnym religijnie i zwiedzionym ku nieprawościom. Bóg jest mocniejszy od zła, Bóg jest Miłością! Chociaż we żłóbku przychodzi jako Mała Dziecina! To jednak Syn Boży! To Ojciec dał Syna! To On nas zbawienną Miłością obmyje! Prośmy przez Świętego Józefa, przez Matkę Zbawiciela, Najświętszą Pannę Maryję!

Z okazji Roku Życia Konsekrowanego obfitości łask Bożych przyzywam także dla zakonów męskich i żeńskich, dla wszystkich poświęconych Bogu na służbę Miłości. W tej liczbie szczególną modlitwą wspieram Misjonarzy Świętej Rodziny!

Wszystkim obfitości łask Bożych w Nowym 2015 Roku życzę,  zapewniając także o mojej modlitwie w intencji Osób odwiedzających  stronę internetową

Brat Bogumił Marian Adamczyk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Brat Bogumił Marian Adamczyk. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.