ŻYCZENIA WIELKANOCNE BRATA BOGUMIŁA

UMIŁOWANI W ZMARTWYCHWSTAŁYM PANU JEZUSIE CHRYSTUSIE!

ALLELUJA 2015POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ I ODWIEDZAJĄCYCH MOJĄ STRONĘ INTERNERTOWĄ, A TAKŻE CZYTELNIKÓW MOICH KSIĄŻEK! NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY PAN WAS WSZYSTKICH BŁOGOSŁAWI TĄ MOCĄ ŁASKI BOŻEJ, KTÓRA POZWALA NAM ZWYCIĘSKO KONFRONTOWAĆ SIĘ Z MOCAMI ZŁA.

W TYM ROKU MOJA MODLITWA O MOC ŁASKI BOŻEJ W PRZECIWNOŚCIACH OBEJMUJE ZWŁASZCZA PRZEŚLADOWNYCH I EKSTERMINOWANYCH Z POWODU WIARY W CHRYSTUSA. ICH PRZEŚLADOWANIA I MĘCZEŃSTWO Z INNEJ PERSPEKTYWY UKAZUJE NAM WŁASNE ŻYCIE I JEGO TRUDNOŚCI. DRUGIM OBSZAREM MOJEGO WSPARCIA MODLITEWNEGO JEST CAŁY ZASTĘP OSÓB ŻYCIA KONSEKROWANEGO, KTÓRY DAJE ŚWIADECTWO PRAWDZIE W SYTUACJI, GDY PRAWDA O ZMARTWYCHWSTANIU I ŻYCIU JEZUSA MA DZISIAJ TAK WIELU CORAZ BARDZIEJ JAWNYCH PRZECIWNIKÓW. SZCZEGÓLNA MOJA MODLITWA W INTENCJI MISJONARZY ŚWIĘTEJ RODZINY I BRACI ALBERTYNÓW.

KOLEJNYM OBSZAREM MOJEJ MODLITEWNEJ TROSKI O KOŚCIÓŁ WOBEC JEZUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO JEST MODLITWA ZA DZIECI I MŁODZIEŻ. TE NAJMŁODSZE KŁOSY KOŚCIOŁA, CZĘSTO DOZNAJĄ GŁĘBOKICH ZRANIEŃ Z POWODU SŁABOŚCI STARSZYCH NA DRODZE CODZIENNEGO ŚWIADECTWA WIARY. UFAM, ŻE SPOTKANIE OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z MŁODYMI CAŁEGO ŚWIATA W KRAKOWIE ODMIENI ZWĄTPIENIE DZIECI I MŁODZIEŻY NA TEMAT KOŚCIOŁA I ŁASKI ZMARTWYCHWSTAŁEGO, KTÓRYMI KOŚCIÓŁ OBDARZA WIERZĄCYCH. WIERZĘ, ŻE POLSKA MŁODZIEŻ OTRZĄŚNIE SIĘ ZE SŁABOŚCI I NAWIĄŻE DO NAJPIĘKNIEJSZYCH TRADYCJI KOŚCIOŁA I PRZYKŁADU ŚW. JANA PAWŁA II.

PAMIĘTAM TAKŻE O CHORYCH I CIERPIĄCYCH, A TAKŻE O BEZROBOTNYCH. Z WSZYSTKIMI ŁĄCZĘ SIĘ WOBEC MIŁOŚCI ZWYCIĘSKIEJ, KTÓREJ MOC MAMY W CHRYSTUSIE! PROSZĘ I WAS O MODLITWĘ, ABYM I JA MÓGŁ KROCZYĆ ZA ZWYCIĘZCĄ ŚMIERCI, PIEKŁA I SZATANA.

BRAT BOGUMIŁ MARIAN ADAMCZYK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Głos Przyjaciół i czytelników Brata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *