WIELKANOC 2014

ŻYCZENIA BRATA BOGUMIŁA

Czcigodni Czytelnicy moich książek i Wszyscy odwiedzający stronę internetową!

 ResurexitZ okazji Świąt największych
w Kościele (Triduum Sacrum ukoronowane Zmartwychwstaniem Pana Jezusa), przesyłam wszystkim Wam życzenia! Niech się stanie ciałem, że Chrystus przez Mękę i Śmierć swoją dokonał odkupienia nas z niewoli grzechu, że przez Śmierć swoją wyzwolił nas od śmierci fizycznej i duchowej, a przez Zmartwychwstanie uczynił nas dziedzicami Królestwa Niebieskiego! 

Dzięki temu jesteśmy ogromnie wyróżnieni spośród wszystkich religii, że  Zbawiciel nie tylko nas odkupił od piekła, ale także włączył nas w rodzinę Bożą jako swoich najbliższych!

 

Życzę aby duch zawarty w moich książkach, które czytacie, aby ten duch ogarnął wszystkich. Pisałem te książki… niektóre na klęczkach. Chciałbym, by duch w którym były pisane stał się doświadczeniem czytających! Wtedy łatwiej będziecie mogli zrozumieć, że każdy czyn miłości ma wartość w odniesieniu do wieczności!

Modlę się abyśmy tutaj zostali napełnieni duchem wiary i płynącym z niej pokojem duchowym, a szczęściem wiecznym w domu Ojca Niebieskiego. Tego Wam życzę i o to się modlę codziennie!

 Brat Bogumił Marian Adamczyk

 WIELKANOC  AD 2014

Ten wpis został opublikowany w kategorii Brat Bogumił Marian Adamczyk. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.